Dodał:Tomasz Nowicki|24 maja 2015 | niedziela | g. 22:07
Aktualizacja:Tomasz Nowicki|19 listopada 2015 | czwartek | g. 19:46


Centrum Interwencji Kryzysowej ma za zadanie przeciwdziałać przemocy. Ośrodek jest czynny przez całą dobę, na miejscu znajduje się ambulatorium psychologiczne i hostel, który jest tymczasowym miejscem pobytu i oferuje wsparcie psychologiczne. W wyjątkowych sytuacjach możliwy jest dłuższy pobyt w hotelu – wtedy decyzję o schronieniu podejmują pracownicy ośrodka.

Do CIK mogą trafić osoby, które:

- doświadczają przemocy i oczekują wsparcia psychologicznego i prawnego,

- są ofiarami przemocy przeciw życiu i zdrowiu,

- znalazły się w sytuacji kryzysu emocjonalnego,

- znajdują się w sytuacji kryzysu rodzinnego,

- mają problem z instytucjami, będący skutkiem nagłych zdarzeń (przeżyły nielegalną eksmisję itp.).

Jeżeli znajdujesz się w sytuacji kryzysowej, możesz nawiązać kontakt z CIK.


Adres pl. Księdza Prałata Gustkowicza 13, 80-543 Gdańsk - Nowy Port
Godziny otwarciaCIK jest czynne całą dobę przez siedem dni w tygodniu
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 1(58) 511 01 21
Telefon 2(58) 511 01 22
MiastoGdańsk
Województwopomorskie
...

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.