Dodał:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 13:38
Aktualizacja:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 13:51

Aby uzyskać dostęp do profesjonalnej edukacji, warto skorzystać z profesjonalnych płatnych kursów językowych. Są one gwarancją dostępu do przygotowanych nauczycieli mających doświadczenie w pracy z migrantami. Szkoły językowe oferują także dostęp do profesjonalnych narzędzi i metod nauczania, które ułatwiają rozwijanie kompetencji komunikacyjnych.

Nasza Szkoła jest pierwszą prywatną, niezależną placówką, która posiada zezwolenie na działalność od Ministra Edukacji. Pracujemy przez cały rok, bez żadnych przerw. Mamy duże doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców. Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną kadrą nauczycieli – lektorów języka polskiego jako obcego. Oferujemy kursy w małych grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania językowego - od A1 do C2. Uczymy w przyjaznej i miłej atmosferze. W zależności od potrzeb studenta, organizujemy także kursy indywidualne oraz cykle tematyczne, dotyczące np. biznesu, literatury, historii, polityki, sztuki itd.


Adres Aleja Niepodległości 763 81-838 Sopot
Godziny otwarciaBiuro jest otwarte od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 1+48 58 550 32 84
Fax+48 58 550 06 97
Strona internetowahttp://www.ssp.edu.pl/?lg=2
MiastoSopot
Województwopomorskie

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.