Dodał:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 13:52
Aktualizacja:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 13:57

Aby uzyskać dostęp do profesjonalnej edukacji, warto skorzystać z profesjonalnych płatnych kursów językowych. Są one gwarancją dostępu do przygotowanych nauczycieli mających doświadczenie w pracy z migrantami. Szkoły językowe oferują także dostęp do profesjonalnych narzędzi i metod nauczania, które ułatwiają rozwijanie kompetencji komunikacyjnych.

Jesteśmy jedyną szkołą w Trójmieście, która specjalizuje się od lat nauczaniem języków skandynawskich. Uczęszczając na kurs w naszej szkole mają Państwo gwarancję szybkich efektów, dzięki naszej kadrze absolwentów oraz wykładowców akademickich.

Stosujemy metodę rozwijająca cztery kompetencje językowe: mówienie, pisanie, czytanie oraz rozumienie ze słuchu.

Główny nacisk kładziemy na konwersację podczas zajęć, tak aby w jak największym stopniu opanować poprawny akcent danego języka oraz przełamać barierę strachu mówienia w obcym języku..

Zachęcamy Państwa do nauki języków skandynawskich oraz  języków takich jak: angielski, niemiecki i holenderski, oferujemy intensywne kursy oraz przystępne ceny.


Adres Gdańsk-Wrzeszcz Grunwaldzka 236/1 80-266
Godziny otwarciaponiedziałek - czwartek 12-17
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 1601 801 561
Telefon 258 554-19-26
Strona internetowahttp://www.jord.pl/index.htm
MiastoGdańsk
Województwopomorskie

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.