Dodał:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 13:52
Aktualizacja:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 13:57

Aby uzyskać dostęp do profesjonalnej edukacji, warto skorzystać z profesjonalnych płatnych kursów językowych. Są one gwarancją dostępu do przygotowanych nauczycieli mających doświadczenie w pracy z migrantami. Szkoły językowe oferują także dostęp do profesjonalnych narzędzi i metod nauczania, które ułatwiają rozwijanie kompetencji komunikacyjnych.

Jesteśmy jedyną szkołą w Trójmieście, która specjalizuje się od lat nauczaniem języków skandynawskich. Uczęszczając na kurs w naszej szkole mają Państwo gwarancję szybkich efektów, dzięki naszej kadrze absolwentów oraz wykładowców akademickich.

Stosujemy metodę rozwijająca cztery kompetencje językowe: mówienie, pisanie, czytanie oraz rozumienie ze słuchu.

Główny nacisk kładziemy na konwersację podczas zajęć, tak aby w jak największym stopniu opanować poprawny akcent danego języka oraz przełamać barierę strachu mówienia w obcym języku..

Zachęcamy Państwa do nauki języków skandynawskich oraz  języków takich jak: angielski, niemiecki i holenderski, oferujemy intensywne kursy oraz przystępne ceny.


Adres Gdańsk-Wrzeszcz Grunwaldzka 236/1 80-266
Godziny otwarciaponiedziałek - czwartek 12-17
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 1601 801 561
Telefon 258 554-19-26
Strona internetowahttp://www.jord.pl/index.htm
MiastoGdańsk
Województwopomorskie