Dodał:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 13:59
Aktualizacja:Tomasz Nowicki|9 listopada 2015 | poniedziałek | g. 14:04

Aby uzyskać dostęp do profesjonalnej edukacji, warto skorzystać z profesjonalnych płatnych kursów językowych. Są one gwarancją dostępu do przygotowanych nauczycieli mających doświadczenie w pracy z migrantami. Szkoły językowe oferują także dostęp do profesjonalnych narzędzi i metod nauczania, które ułatwiają rozwijanie kompetencji komunikacyjnych.

 L’Escargot to pierwsza i jedyna szkoła języków romańskich w Gdańsku.
Jesteśmy z Państwem od 2003 roku. Szkoła ciągle rozwija się tworząc nowe sekcje językowe, po to by móc zaoferować Państwu kompletny wachlarz językowy. Obecnie proponujemy naukę języka francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego i rumuńskiego na wszystkich poziomach. Nasza kadra lektorska składa się z native speakerów oraz lektorów akademickich. Są to ludzie, którzy uczą z pasją, stale rozwijają swoje umiejętności i nie boją się nowinek metodycznych i technicznych w nauczaniu języków.


Adres ul. Grunwaldzkiej 236/1
Godziny otwarciapon., wt. 10:00 - 20:00; śr., czw. 10-00 - 17:00, pt. 08:00 - 14:00
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 148 58 554-19-26
Telefon 2601 801 561
Strona internetowahttp://escargot.pl/
MiastoGdańsk
Województwopomorskie

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.